22Eylül2018

English (UK)TrkeTrkiye

AKADEMİK PERSONEL

 

AKADEMİK PERSONEL E-POSTA
Prof. Dr. Filiz KÜÇÜKSEZGİN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Prof. Dr. Aynur KONTAŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Prof. Dr. Esin SUZER Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Prof. Dr. İdil ERDEN PAZI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Doç. Dr. Lütfi Tolga GÖNÜL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Araş. Gör. Dr. Enis DARILMAZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Araş. Gör. Dr. Hakan ALYÜRÜK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.